• OBW DS3

  • OBW DS3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Beykirch, ImkeSpelend teamlid
    Bos, NoraSpelend teamlid
    Embden, Vera vanSpelend teamlid
    Gesthuizen, AnneSpelend teamlid
    Hulshoff-Willemsen, DannySpelend teamlid
    Melgers, KyraSpelend teamlid
    Oudekerk, AnnetteSpelend teamlid
    Pes, MeganSpelend teamlid
    Peters, DaphneSpelend teamlid
    Pol, Robin van deSpelend teamlid
    Schennink, MiekeSpelend teamlid
    Steentjes, IngeSpelend teamlid
    Wiel, Iris terSpelend teamlid

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden OBW DS3 ( Poule NO-Oost DS-04 Z )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1OBW DS321190244932212738
    2Duiven DS32114254563787830
    3HV Angeren DS321110104454063922
    4HCL DS32111010338380-4222
    5Quintus DS12191114133971619
    6Grol H.V. DS3217212387430-4316
    7Simons/ HV Artemis '15 DS2216114366418-5213
    8Pacelli DS3214017340463-1238
  • Trainingdetails

    Geen informatie