• OBW DS2

  • OBW DS2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aaldering, MariekeSpelend teamlid
    Buiting, BrittSpelend teamlid
    Gesthuizen, SarahSpelend teamlid
    Jordens, FemSpelend teamlid
    Lemm, VeraSpelend teamlid
    Lendering, RobinSpelend teamlid
    Loef, JitskeSpelend teamlid
    Lucassen, HannaSpelend teamlid
    Möller, JipSpelend teamlid
    Ophuizen, Marit vanSpelend teamlid
    Polman, LinneSpelend teamlid
    Reijmer, LianneSpelend teamlid
    Sanders, AmkeSpelend teamlid
    Span, MarianneSpelend teamlid

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 meiOBW DS2 (d) - HV Holten DS1 (d)28 - 31
  • Poulestanden OBW DS2 ( Voorronde Voorronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Travelbags/HV Zwolle DS211002812162
    2HCL DS11100100102
    3HV Holten DS11100312832
    4Simons/ HV Artemis '15 DS11100232122
    5HV Angeren DS11100171612
    6FilterCare Achilles DS11100151412
    7CVO DS110011617-10
    8Duiven DS210011415-10
    9SV Schalkhaar DS110012123-20
    10OBW DS210012831-30
    11HCW DS11001010-100
    12UGHV DS110011228-160

    Poulestanden OBW DS2 ( 2e Klasse NO-Oost DS-2B Z )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ESCA-Handbal DS122202059538421142
    2HCL DS222191253739114639
    3Udi 1896 DS12216064173447332
    4Reehorst DS12212193943742025
    5OBW DS22211294544381624
    6Pacelli DS222110114624461622
    7HV Havana DS1229211455478-2320
    8Minerva DS1228212490540-5018
    9Erix DS1226313406454-4815
    10HV Angeren DS2227015363423-6014
    11UGHV DS1225314388487-9913
    12HCW DS1220022274476-2020
  • Trainingdetails

    Geen informatie