• OBW DS1

  • OBW DS1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Berg-Jansen, Bauke van denSpelend teamlid
    Brakenhoff, RianneSpelend teamlid
    Ceresa, IsaSpelend teamlid
    Heinst, MaikeSpelend teamlid
    Hubers, IsaSpelend teamlid
    Jansen, EviSpelend teamlid
    Jansen, MinkeSpelend teamlid
    Jansen, ZoƫSpelend teamlid
    Jong, Danique deSpelend teamlid
    Kleinpenning, IrisSpelend teamlid
    Lemm, MarijeSpelend teamlid
    Wijngaarden, Maartje vanSpelend teamlid
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 mei 19:30SV Nieuw Heeten DS1 (d) - OBW DS1 (d)Sporthal de Belte
    6 jun. 19:30Plus Kolkman/Heeten DS1 (d) - OBW DS1 (d)Sportpark Heeten
    11 jun. 19:15OBW DS1 (d) - Bentelo DS2 (d)Lentemorgen
  • Poulestanden OBW DS1 ( Kwalificatie 3e ronde 2 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bentelo DS111003625112
    2Plus Kolkman/Heeten DS111003019112
    3DFS Arnhem DS111002313102
    4T.V.O. DS11100342862
    5W.H.C. DS11100302462
    6OBW DS11100191902
    7Nijhof/Broekland DS11001191900
    8Lettele DS110012834-60
    9Voorwaarts DS110012430-60
    10Avanti Wilskracht DS110011323-100
    11DFS Arnhem DA110012536-110
    12SV Nieuw Heeten DS110011930-110

    Poulestanden OBW DS1 ( Kwalificatie Kwartfinale 2 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Plus Kolkman/Heeten DS11100342592
    2Bentelo DS11100252052
    3DFS Arnhem DS11100221752
    4W.H.C. DS11100211742
    5Overwetering DS110011721-40
    6Hacol '90/Combinatie '64 DS110012025-50
    7OBW DS110011722-50
    8T.V.O. DS110012534-90

    Poulestanden OBW DS1 ( Poule fase Poule B )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1OBW DS111003515202
    2Plus Kolkman/Heeten DS11100242222
    3Bentelo DS200000000
    4SV Nieuw Heeten DS110012224-20
    5T.V.O. DS110011535-200

    Poulestanden OBW DS1 ( Hoofdklasse HK DS-B )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1OBW DS122191262646516139
    2W.H.C. DS122180462944418536
    3Duiven DS122162464753810934
    4Pacelli DS122161561551310233
    5Lettele DS12212010629624524
    6R.S.C. DS12211110499526-2723
    7Voorwaarts DS1228014540570-3016
    8Hacol '90/Combinatie '64 DS1228014506564-5816
    9Langeveen DS1227015422546-12414
    10Bentelo DS2227015426582-15614
    11Avanti Wilskracht DS1225116509574-6511
    12T.V.O. DS1222020507609-1024
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 meiOBW DS1 (d) - T.V.O. DS1 (d)35 - 15
  • Trainingdetails

    Geen informatie